Kudy kam

Kompletní program ke stažení

Centro Zlín

tř. 3. května 1170, Malenovice, Zlín, Česko

Již tradiční místo pro největší výstavy festivalu je u našich partnerů v obchodním centru Centro Zlín. Každoroční festivalové výstavy s nimi pořádáme už od roku 2001!

https://centrozlin.cz/

I letos budeme mít pro nezlínské fanoušky našeho festivalu několik perliček, které si budou moci pustit na svých počítačích. Na facebooku navíc hrajeme v průběhu celého festivalu každý den o věcné ceny – knížky, DVD, trika atp.

https://www.facebook.com/neznamazeme

Galerie Desítka

náměstí Práce 2523, Zlín 1, Česko

Moderní multifunkční sál se nachází v 10. poschodí Obchodního domu Zlín. Prosklené zdi s výhledem na celý Zlín dodávají akcím jedinečnou atmosféru.

GULLIVER velkokavárna

třída Tomáše Bati 3705, Zlín, Česko

Kavárna, to jsou hned čtyři Gulliverovy světy tvořené dvěma intimními salónky, masivním barem a navazujícím ústředním velkým prostorem vhodným pro setkávání se s přáteli a celou řadu kulturních a společenských událostí. Tradiční kavárenský sortiment je doplněn o jedinečné pochutiny z domácí pekárny, kávu z džezvy, sezónně laděné bylinné čaje, kávoviny, krásná vína a další alkoholické nápoje snoubící dokonale své chuti s ručně dělanými belgickými pralinkami a čokoládami.

https://www.gulliverzlin.cz/

Kolektivní dům (bývalá Alternativa)

Osvoboditelů 3778, Zlín, Česko

„Hlavní stan“ festivalu Neznámá země s kapacitou 160 míst.

Rezervace míst předem není možná.

Městská knihovna Otrokovice

nám. 3. května 1340, Otrokovice, Česko

Ochutnávku z programu festivalu Neznámá Země přinášíme už pár let také do Otrokovic. V Městské knihovně pořádáme setkání s autory cestopisů či cestovatelských románů. Netradiční setkání mezi knihami.

Obřadní síň Městského úřadu Otrokovice

nám. 3. května 1340, Otrokovice, Česko

Obřadní síň v Otrokovicích nemusí sloužit jen svatbám a vítání občánků. Dají se zde pořádat plnohodnotné cestovatelské přednášky. Jsme moc rádi, že Město Otrokovice je naším stálým partnerem.

Otrokovická beseda

nám. 3. května 1302, 765 02 Otrokovice

Kongresové a kulturní centrum Otrokovická BESEDA je významným a přívětivým kulturním střediskem města Otrokovice i širokého okolí. Milovníci filmového plátna zde zhlédnou díky digitalizaci filmy v lepší kvalitě zvuku i obrazu, včetně projekcí ve 3D.

I letos budeme mít pro nezlínské fanoušky našeho festivalu několik perliček, které si budou moci pustit na svých počítačích. Sledujte program, kde najdete všechny akce festivalu a facebook, kde budeme opět denně soutěžit o krásné ceny.

www.neznamazeme.cz/program

Zikmundova vila

Žlebová 2894, Zlín, Česko

Nejdřív bydliště prvního hejtmana zlínského okresu Josefa Januštíka s chotí Marií. Na čas majetek oscarového režiséra Elmara Klose. Následně domov cestovatele Miroslava Zikmunda. A dnes? Kulturní památka protkaná příběhy, se kterými se nikde jinde nesetkáte. O dům, který zatím není veřejnosti přístupný, pečuje Nadační fond Zikmundova vila, který se od roku 2022 stal partnerem našeho festivalu.

https://www.facebook.com/zikmundovavila