Legendární žraločí muž ve Zlíně! JEDINÁ BESEDA V ČR!!!

Jana Horká

Zpět na výpis akcí

Datum / čas
23.04.2019 / 18:00

Místo konání
ALTERNATIVA - Kulturní institut

Přednášející

Typ události
Přednáška

nahrávám mapu....

Jihoafričan Andre Hartman (67) je první člověk na světě, který se potápěl bez jakékoli ochrany k velkým bílým žralokům. Patří mezi největší znalce těchto démonizovaných paryb, natáčel s filmovými štáby BBC či Discovery Channel.

Andre je typ dobrodruha, který žil celý svůj život na plný plyn. Je to živelný, intuitivní a empatický pozorovatel světa. S kamarádem objevil vrak s pokladem, sám se naučil potápět a létat, jeho domácím mazlíčkem byla kobra i zmije útočná. Andreho životní příběh by vydal na román. Ostatně filmová produkce Srdcaři.cz o něm natáčí celovečerní dokument, díky kterému se ho podařilo „vylákat“ i do Zlína.

Jedinečný zážitek nejenom pro milovníky podmořského světa, adrenalinu a dobrodružství! A k tomu všemu vás čeká hudební překvapení.

Hosty besedy budou skvělí potápěči a filmaři Steve Lichtag, Jan Tutoky, Richard Jaroněk a Vašek Pištora. Besedu moderuje Petr Horký.

Na přednášku se platí jednotné vstupné 120 Kč, předprodej od 1. dubna v Městském informačním a turistickém středisku v přízemí radnice.